Позакласні заходи






































«Хмельниччина – край здійснення бажань»
Учні 8-9 класів, класні керівники Горбатюк Лідія , Левчук Людмила провели літературну годину «Хмельниччина – край здійснення бажань». Бібліотекарі Шарко Марія та Петрук Людмила   презентували книжково – ілюстративну виставку «Мій рідний край – найкраще місце на землі». Ведучі Васильчук Вероніка та Борщевська Анна  розповіли про Хмельницьку область – одну з найстаріших областей Західної України. Ми поринули в історичне минуле Подільського краю, культурну спадщину, познайомились з  музеями області, традиціями та обрядами, природними чудесами землі Хмельницької. Учениця 8 класу Фарбей  Світлана розповіла легенду «Про золоту карету під Турецьким мостом», Борщеська Анна - «Камінь, що береже вірність та вічну любов». Учні 9 класу Моцеглов Діана, Карун Ольга, Бабак Анна,Кірпа Вадим познайомили присутніх  з народними символами Подільського краю.




Літературне свято 




«Стежиною долі І.Франка»

На сцені портрет Івана Франка, прикрашений вишитим рушником. Розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Іван Франко – Великий Каменяр», цитати з творів Франка, висловлювання про поета.

Свято розпочинають учні 6-7 класівКлубівської ЗОШ І-ІІІ ст. : Васильчук В., Моцеглов Д., Борщевська А., Тимчук І., Румак М., Карун О., Бабак А., Бабак В., Пархомюк Н., Фарбей С. розповідають присутні про чарівний куточок Прикарпаття, де народився і зростав маленький Іванко. З якою любов’ю і теплотою відзивався славний син нашого народу про землю, де пройшло його дитинство! Цього року виповнюється 160 років від дня народження та 100 років з дня смерті Івана Яковича Франка. Письменник, фольклорист, учений, громадський діяч – це все про багатогранну постать, справжнього патріота українського народу – Великого Каменяра.

Іван Франко і пісня невіддільні. Франкові пісні – це тиха зажура і спалах сердець, що кохають, це жмутки зів’ялого листя, що летять – осипаються над чиєюсь долею. Пісні «Ой ти, дівчино, з горіха зерня», «Чого являєшся мені у сні?» линуть зі сцени у виконанні дівчаток 6-7 класів.

Як актуально і сьогодні звучать слова Каменяра! Як не вистачає нам Великого Мойсея! Ім’я великого сина українського народу, письменника і вченого назавжди залишиться в наших серцях.
Стирає час міста і роки. Як невгамована ріка.

Але не можна старти кроки у вічність велета Франка.






Літературне свято"Невмируще слово Тараса"











 
       Літературно-музична композиція до 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка "Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття"




































   




Немає коментарів:

Дописати коментар