понеділок, 25 лютого 2019 р.
25 лютого у Клубівському ліцеї імені Олега Довгого була проведена виховна година з
учнями 7-11класів , приурочена пам'яті Героям Небесної Сотні .Учні мали змогу дізнатися про події на Майдані 2014 та 2015рр.та проаналізувати ті страшні події. Присутні переглянули відеоматеріали "Зима, що нас змінила", "Герої не вмирають".
четвер, 21 лютого 2019 р.
21 лютого - Міжнародний день рідної мови
Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку, виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб.
Ну що б, здавалося, слова…
Слова та голос- більш нічого,
А серце б’ється – ожива,
Як їх почує!..
Т.Шевченко
21 лютого світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови,який також відомий як Міжнародний день материнської мови. Цю дату визначено на 30-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в жовтні 1999 року, яка наголосила на важливій ролі мови в розвитку освіти, культури, для консолідації суспільства, формування нації і зміцнення держави.В Україні це свято відзначається з 2002 року.
Цьогоріч ООН оголосила 2019 рік Роком корінних мов.
У світі налічується близько шести тисяч мов. І серед них – "ніби запашна квітка в чудовому букеті – українська. “ Для нас,українців, наша мова найкраща ,бо це мова нашого роду, мова нашої землі. Завдяки їй ми бережемо свою історію, передаємо нащадкам неоціненні скарби минулого і сучасного.
Про велике значення рідної мови писали багато видатних людей, філософів, письменників, чия творча діяльність неабияк збагатила нашу українську мову. А скільки душі вкладено у ці невеличкі вислови- шедеври!..
Сьогодні , 21 лютого , педагогічний колектив Клубівського ліцею імені Олега Довгого активно долучилися до відзначення цієї дати.
Бібліотекар Шарко М. Г. підготувала книжково - ілюстративну виставку » Із глибини незчерпно грай, живи, дзвени…»
Щоб висловити подяку всім творцям української історії та українського слова, у Міжнародний день рідної мови педагоги підготували відеопрезентацію висловів та висловлювань видатних людей про нашу рідну українську мову. З якою теплотою, любов’ю та шаною були процитовані вчителями рядки! Кожен українець має гордитися своєю чудовою мелодійною рідною мовою.
Саме ми, заради прийдешніх поколінь, повинні зберігати і шанувати мову, як це робили наші славні предки.
Захистімо найрідніше і найдорожче – мову своїх батьків, мову свого народу!
Нехай цей день і наступні дні й роки для нас , українців, стануть справді українськими: говорімо, читаймо, пишімо, послуговуймося скрізь і всюди у своїй державі своєю Рідною Мовою!
Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України!
Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її ,вічно живу і нову,
І мову її солов’їну.
В.Сосюра
середа, 20 лютого 2019 р.
Акція "Янголи пам'яті " в Клубівському ліцеї імені Олега Довгого
ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ АБО ПАМ’ЯТІ ТИХ, ХТО НЕ ПОВЕРНУВСЯ ДОДОМУ
У Клубівському ліцеї імені Олега Довгого розпочинали День пам'яті Небесної Сотні зі спогадів подій п'ятирічної давності, переглядом відеоматеріалів "Зима, що нас змінила". Продовженням була тиха акція "Янгол пам'яті" на згадку про загиблих під час Революції Гідності.
Педагоги ліцею витнули з паперу символічних білих янголів у пам'ять про тих, хто віддав своє життя за мирну Україну. Янголів розмістили на деревах, аби кожен пам'ятав, що подвиги українців цінуються лише тоді, коли ми про них пам'ятаємо....
20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні.Сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі завжди, хоча б для того, щоб не допустити чогось подібного в майбутньому. Педагоги ліцею витнули з паперу символічних білих янголів у пам'ять про тих, хто віддав своє життя за мирну Україну. Янголів розмістили на деревах, аби кожен пам'ятав, що подвиги українців цінуються лише тоді, коли ми про них пам'ятаємо....
вівторок, 5 лютого 2019 р.
Учні 7-9 класів Клубівського ліцею імені Героя України Олега Довгого були залучені до практичного заняття "Безпечний Інтернет".
З метою дослідження позитивних та негативних наслідків роботи в Інтернеті, сприяння обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті (кібер-булінг) та про шляхи їх подолання, учні середніх класів взяли участь в обговоренні цих проблем. У процесі заняття діти засвоїти правила безпечної роботи в Інтернеті, проаналізували життєві ситуації, пов'язані із спілкуванням у соціальних мережах.
Не можу уявити
Життя без Інтернету,
Що всі куточки світу
Заплів в свої тенета.
Лиш кнопку я натисну –
Відкриються в вікні
Новин велика збірка
І правила, й статті.
Встають переді мною
Найвищі в світі гори.
Ліси стоять стіною,
Хлюпочуть хвилі моря.
Я побуваю в шахті
І в космос піднімуся.
З подругою в контакті
Я легко поділюся.
Та є у «павутині»
Картинки не хороші,
І сайти підозрілі,
Настроєні вороже.
А є й такі там сайти,
Мов вовк в овечій шкурі –
Поки їх розпізнаєш,
Вони тебе обдурять.
Учись добру в мережі,
Шукай знання й новини,
А сайти злі, що брешуть,
Обходить ми повинні.
План заняття
Інтернет- це загрози для дітей?План заняття
Чим займаються діти в Інтернеті?
Інтернет - залежність.
Шахрайство в онлайн – іграх.
Захист комп’ютера від шкідливих програм.
Правила безпечного інтернет-спілкування.
Недостовірна інформація з тенет інформаційної сітки.
Тренінг «Нікнейм» в інтернет-спілкуванні
Підписатися на:
Дописи (Atom)